Kariera

Inżynier Sprzedaży

Miejsce pracy: Tarnów, Katowice
Specjalizujemy się w innowacyjnych rozwiązaniach napędowych dla klientów B2B w oparciu o produkty firmy SIEMENS i FLENDER. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

INŻYNIER SPRZEDAŻY

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za oferowanie i sprzedaż napędów elektrycznych (silników elektrycznych, falowników, motoreduktorów, sprzęgieł) marki SIEMENS i FLENDER do obecnych i nowych Klientów firmy na terenie Polski.

Zakres obowiązków:

  • Realizacja planów sprzedażowych.
  • Współpraca w tworzeniu i realizacji kampanii marketingowych.
  • Realizacja zdefiniowanego procesu sprzedaży.
    • klasyfikacja szans sprzedaży,
    • analiza kosztów wraz z przygotowaniem oferty,
    • prowadzenie negocjacji handlowych z klientami,
    • wsparcie i nadzór nad realizacją zamówienia klienta.
  • Prowadzenie prezentacji handlowych w oparciu o dostępne materiały techniczne.
  • Doradztwo techniczne, wsparcie w zakresie oferowanych rozwiązań.
  • Planowanie kontaktów oraz systematyczne raportowanie z podjętych aktywności.
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy, w tym działem wsparcia sprzedaży, marketingiem, inżynierami serwisu.
  • Regularne wprowadzanie danych o statusie kontaktów, wizyt i ofert do bazy danych CRM – Microsoft Dynamics 365.

Wymagania:

  • Preferowane wykształcenie wyższe techniczne.
  • Doświadczenie w obsłudze klienta oraz handlowe.
  • Wysoka motywacja do pracy - nastawienie na realizację celu.
  • Zdolności negocjacyjne.
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Pracę w profesjonalnym zespole, pracującym w przyjaznej atmosferze.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe od 4640 do 8400 PLN brutto miesięcznie na umowie o pracę oraz premia uzależniona od realizacji celów sprzedażowych.
  • Nowoczesne narzędzia pracy podnoszące komfort i satysfakcję z pracy.
  • Samochód służbowy.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.

CV wraz z listem motywacyjnym oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych według poniższego wzoru:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko specjalisty ds. księgowości prowadzonego przez firmę STERNET spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Jednocześnie oświadczam, że zostałam poinformowana o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.”

prosimy przesyłać na adres:

e-mail: praca@sternet.pl
Dział Kadr
STERNET sp. z o.o.
ul. Chemiczna 110
33-101 Tarnów

NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE

Silniki SIEMENS

Sprzęgła FLENDER

Sinamics V20