Kariera

Serwisant

Miejsce pracy: Tarnów
Od ponad 20 lat specjalizujemy się w innowacyjnych rozwiązaniach napędowych dla klientów B2B w oparciu o produkty firmy SIEMENS i FLENDER, będąc ich autoryzowanym Partnerem. W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy do naszego zespołu Kandydatów na stanowisko:

SERWISANT

Twój zakres obowiązków:
  • prowadzenie serwisów naprawczych i prewencyjnych przemysłowych przekładni mechanicznych, silników elektrycznych i sprzęgieł, zarówno w warsztacie firmy, jak i na obiektach przemysłowych w całej Polsce
  • demontaż, czyszczenie, przegląd i ponowny montaż serwisowanych urządzeń
  • prowadzenie dokumentacji serwisowej
  • współpraca w zespole serwisu

Wymagania:
  • wykształcenie techniczne
  • znajomość zagadnień budowy elementów zespołów napędowych: przekładni mechanicznych, silników itp.
  • chęć rozwoju zawodowego w zakresie mechaniki
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • samodzielność, dyspozycyjność, pasja w działaniu
  • prawo jazdy kategorii B

Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy w serwisie maszyn i urządzeń
  • dobra znajomość problematyki eksploatacji, utrzymania ruchu, diagnostyki przemysłowych zespołów napędowych
  • wiedza techniczna z zakresu części maszyn
  • umiejętność obsługi nowoczesnych narzędzi pomiarów i diagnostyki maszyn
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej – umowa o pracę
interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie możliwość podnoszenia kwalifikacji (kursy i szkolenia finansowane przez firmę) oraz ścieżki rozwoju wewnątrz organizacji
nowoczesne narzędzia pracy i dobrej klasy odzież roboczą pracę jednozmianową, stacjonarną, serwis pracuje od 6.30-14.30
spotkania integracyjne program poleceń pracowniczych - bonus za polecenie pracownika
pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, multisport) możliwość udziału w PPK
dodatkowe świadczenia socjalne np. owoce w biurze

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie kompletu dokumentów (CV, LM) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych według poniższego wzoru:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Serwisant prowadzonego przez firmę STERNET sp. z o.o. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne".

na adres e-mail: [email protected]

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami, z chęcią odpowiemy
na Twoje pytania.

Katarzyna Motyka-Mazurkiewicz
+48 609 062 173

NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE

Silniki SIEMENS

Sprzęgła FLENDER

Sinamics V20