Kariera

Technik Serwisu

Miejsce pracy: Tarnów
Specjalizujemy się w innowacyjnych rozwiązaniach napędowych dla klientów B2B w oparciu o produkty firmy SIEMENS i FLENDER. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

TECHNIK SERWISU

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie serwisów naprawczych motoreduktorów, silników elektrycznych i sprzęgieł zarówno w warsztacie firmy jak i na obiektach przemysłowych w całej Polsce.
  • Dokumentowanie przeprowadzonych serwisów.
  • Montaż nowych motoreduktorów zgodnie ze specyfikacją klienta.
  • Montaż opcji dodatkowych i modyfikacje silników elektrycznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (z kierunków - Technik Mechanik lub pokrewnych).
  • Znajomość budowy i zasad działania przekładni mechanicznych, silników elektrycznych i sprzęgieł.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Bardzo dobre zdolności manualne.
  • Prawdziwe zainteresowanie mechaniką i budową maszyn.
  • Chęć rozwoju, ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji.
  • Umiejętność pracy zespołowej jak również umiejętność organizacji pracy własnej.
  • Duża dyspozycyjność, operatywność w organizacji działań własnych.
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Bardzo dobre warunki zatrudnienia - stałe zatrudnienie w nowoczesnej firmie, umowa o pracę.
  • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji, cykl szkoleń rozwijających w zakresie serwisu zespołów napędowych.
  • Autoryzowane szkolenia w firmie SIEMENS, kontakt z najnowocześniejszą techniką napędową.
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników i zaangażowania.
  • Bardzo dobre wyposażenie stanowiska pracy.
  • Przyjazną atmosferę oraz ciekawą pracę w nowoczesnej firmie cieszącej się wysokim uznaniem wśród klientów.

CV wraz z listem motywacyjnym oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych według poniższego wzoru:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie
rekrutacji na stanowisko Technika serwisu prowadzonego przez
firmę STERNET sp. z o.o. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em
poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich
danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w
każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.”

prosimy przesyłać na adres:

e-mail: praca@sternet.pl
Dział Kadr
STERNET sp. z o.o.
ul. Chemiczna 110
33-101 Tarnów

Klauzula informacyjna:
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L119/1 z 04.05.2016 r.) – zwanego dalej RODO, STERNET sp. z o.o. informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest STERNET sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie, ul. Chemiczna 110, 33-101 Tarnów.
  2. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na podstawie art.6 ust.1 lit. a RODO, tj. na podstawie Pana/Pani dobrowolnej zgody.
  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych jest kadra zarządzająca Spółki oraz upoważnione osoby obsługujące proces rekrutacji.
  4. Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania procesu rekrutacji oraz 30 dni po jego zakończeniu.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem. Oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej.
  6. Dane udostępnione przez Pana/Panią nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
  8. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pan/Pani, że przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących narusza przepisy RODO.
  9. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla celów związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacji.

NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE

Silniki SIEMENS

Sprzęgła FLENDER

Sinamics V20