Kariera

Inżynier sprzedaży ds. techniki napędowej

Miejsce pracy: obszar północnej Polski
Poszukujemy osoby do pracy w obszarze północnej Polski, która chce zaangażować się w rozwijanie relacji biznesowych oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów. Stanowisko to obejmuje szeroki zakres obowiązków związanych z doborem i sprzedażą produktów oferowanych dla przemysłu, w tym silników elektrycznych, motoreduktorów, automatyki i techniki łączeniowej SIEMENS, a także przekładni i sprzęgieł FLENDER. Dodatkowo, poszukujemy osoby, która pokaże umiejętność utrzymywania długotrwałych relacji biznesowych opartych na partnerstwie i zaufaniu. Dołącz do nas jeśli chcesz pracować jako:

INŻYNIER SPRZEDAŻY DS. TECHNIKI NAPĘDOWEJ

Twój zakres obowiązków:
  • Sprzedaż Produktów: Odpowiedzialność za aktywne prowadzenie procesu sprzedaży, identyfikację potrzeb klienta i dostosowywanie oferty do indywidualnych wymagań.
  • Utrzymywanie Relacji: Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych, zarówno z istniejącymi, jak i nowymi partnerami.
  • Analiza Rynku: Umiejętność wyszukiwania strategicznych partnerstw biznesowych.
  • Kontakty Z Decydentami: Zdolność dotarcia i budowania relacji z decydentami wśród istniejących i potencjalnych partnerów biznesowych.
  • Wsparcie Techniczne: Zapewnianie wsparcia technicznego klientom, prezentacja produktów, rozwiązań oraz usług.
  • Usługi Serwisowe: Oferowanie usług serwisowych, w tym inspekcji i remontów przekładni, motoreduktorów oraz napędów elektrycznych.

Wymagania:

Wykształcenie: Wyższe techniczne lub średnie techniczne w dziedzinach Automatyki, Elektrotechniki, Mechaniki, lub Budowy Maszyn.
Prawo jazdy: kat. B.

Doświadczenie:

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych dla przemysłu.
  • Preferowane doświadczenie w sprzedaży produktów z zakresu napędów elektrycznych, przekładni, sprzęgieł, motoreduktorów, i falowników.
  • Dodatkowy atut to doświadczenie w obszarze inżynierii i serwisu.
  • Branżowa Wiedza: Znajomość branży przetwórstwa gumy, terminali przeładunkowych, oraz rafinerii będzie dodatkowym atutem.

Umiejętności:

  • Umiejętność analizy potrzeb klienta i dostosowywania oferty do indywidualnych wymagań.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność do budowania trwałych relacji biznesowych.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu z wyznaczonymi celami biznesowymi.
  • Zdolność do efektywnej pracy w zespole oraz współpracy wewnątrz organizacji.

Mobilność: Gotowość do podróży służbowych na terenie północnej Polski.

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej – umowa o pracę
interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie możliwość podnoszenia kwalifikacji (kursy i szkolenia finansowane przez firmę) oraz ścieżki rozwoju wewnątrz organizacji
nowoczesne narzędzia pracy i dobrej klasy odzież roboczą pracę jednozmianową
spotkania integracyjne program poleceń pracowniczych - bonus za polecenie pracownika
pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, multisport) możliwość udziału w PPK
dodatkowe świadczenia socjalne np. owoce w biurze

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie kompletu dokumentów (CV, LM) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych według poniższego wzoru:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Inżynier sprzedaży ds. techniki napędowej prowadzonej przez firmę STERNET sp. z o.o. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne".

na adres e-mail: [email protected]

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami, z chęcią odpowiemy
na Twoje pytania.

Katarzyna Motyka-Mazurkiewicz
+48 609 062 173

NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE

Silniki SIEMENS

Sprzęgła FLENDER

Sinamics V20