Kariera

Dyrektor Finansowy/Główny Księgowy/a

Miejsce pracy: Tarnów
Od ponad 20 lat specjalizujemy się w innowacyjnych rozwiązaniach napędowych dla klientów B2B w oparciu o produkty firmy SIEMENS i FLENDER, będąc ich autoryzowanym Partnerem. Czy liczby i bilanse wywołują u Ciebie szaloną ekscytację? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealną posadę! Obecnie poszukujemy Dyrektora Finansowego, która/y dołączy do naszego zespołu jako kluczowy lider w dziedzinie księgowości i finansów. Jeśli masz doskonałą wiedzę z zakresu zarządzania finansami, umiejętności przywódcze i chcesz być częścią naszego zespołu, to ta rola jest dla Ciebie!

DYREKTOR FINANSOWY/GŁÓWNY KSIĘGOWY/A

Twój zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Zarządzanie obszarem finansów i księgowości i kadr w firmie
  • Opracowanie i wdrażanie strategii finansowej firmy
  • Opracowywanie i nadzór nad realizacją budżetu firmy, określanie celów finansowych i mierników KPI dla firmy i poszczególnych działów
  • Opracowywanie raportów finansowych, w tym bilansów, rachunków zysków i strat oraz raportów cash flow
  • Opracowywanie i nadzorowanie operacji księgowych oraz procesu rozliczania danin publicznych i przygotowywania wszystkich wymaganych deklaracji i raportów
  • Nadzór nad ewidencją kadrowo-płacową
  • Zarządzanie ryzykiem finansowym i dbanie o interesy firmy, kontrola operacji finansowych i gospodarczych w tym umów z kontrahentami i dostawcami.
  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych i zapewnienie zgodności z obowiązującymi przepisami rachunkowości, współpraca z audytorem
  • Identyfikowanie i analizę kosztów, proponowanie działań mających na celu obniżenie kosztów i zwiększanie zysków
  • Opracowywanie rekomendacji i dostarczanie wiarygodnej informacji zarządczej, służącej do podejmowania decyzji kierownictwu firmy.
  • Współpracę z innymi działami, w celu zapewnienia efektywnego wykorzystania zasobów
  • Zarządzanie zespołami księgowości i kadr oraz controlingu finansowego.
  • Kształtowanie kultury organizacji opartej na nowoczesnych, cyfrowych narzędziach i metodach pracy oraz na budowaniu atmosfery zaangażowania i współpracy

Wymagania:
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze finansów i księgowości, w tym doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Wykształcenie wyższe, kierunek: ekonomia, księgowość i finanse
  • Znajomość pakietu MS Office oraz praktyczna umiejętność obsługi programów księgowych
  • Biegła znajomość przepisów podatkowych oraz prawa handlowego z umiejętnością ich praktycznego stosowania
  • Komunikatywność, samodzielność i operatywność w działaniu

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej – umowa o pracę
interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie możliwość podnoszenia kwalifikacji (kursy i szkolenia finansowane przez firmę) oraz ścieżki rozwoju wewnątrz organizacji
nowoczesne narzędzia pracy pracę jednozmianową, stacjonarną
spotkania integracyjne program poleceń pracowniczych - bonus za polecenie pracownika
pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, multisport) możliwość udziału w PPK
dodatkowe świadczenia socjalne np. owoce w biurze

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie kompletu dokumentów (CV, LM) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych według poniższego wzoru:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Dyrektor Finansowy/Główny Księgowy/a prowadzonego przez firmę STERNET sp. z o.o. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne".

na adres e-mail: [email protected]

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami, z chęcią odpowiemy
na Twoje pytania.

Katarzyna Motyka-Mazurkiewicz
+48 609 062 173

NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE

Silniki SIEMENS

Sprzęgła FLENDER

Sinamics V20